O Nas

Rozbudzamy ciekawość i pasję tworzenia! Dzięki nam Twoje dzieci poznają świat techniki i robotyki oraz nauczą się programowania. Zajęcia prowadzone są w sposób interaktywny przez nieustającą zabawę, dzięki czemu Twoje pociechy nie będą się nudzić!

Pasja.

Naszym celem jest rozbudzenie naturalnej ciekawości dzieci. Korzystając z najnowszej techniki, umożliwiamy im odkrywanie zupełnie nowych możliwości. Każdy z naszych podopiecznych ma możliwość zbudowania od postaw robota oraz umożliwić mu funkcjonowanie wyposażając go w odpowiedni program. Z nami to dziennie proste!

Zajęcia.

Na naszych zajęciach dzieci uczą się podstaw robotyki, ćwiczą tworzenie prostych i bardziej zaawansowanych programów oraz budują roboty z klocków LEGO MINDSTORMS. Możliwości w tworzeniu robotów są praktycznie nieograniczone!

Robotyka dla dzieci rozwija ich zdolności poznawcze i rozszerza wyobraźnię. Dzięki nieograniczonym możliwością w budowie robotów z LEGO MINDSTORMS, dzieci, poprzez zabawę, uczą się podstaw robotyki i programowania. Możliwości są praktycznie nieograniczone, tak jak wyobraźnia naszych podopiecznych.

Paweł Górecki
0
+
Klocków Lego
0
+
Godzin Zabawy
0
Złożonych Robotów
0
+
Kreatywnych Rozwiązań